Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
Od: 06.2010
Offline
#
17602
09.03.2011, 19:43
zależy czego dokładnie będą dotyczyć pytania... założe się, że będą przechodzić pytania typu: co Panu najbardziej podoba się w tym stadionie... konkretniejszych pytań raczej nie będą przepuszczać
tomaslfc14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaslfc14
Znajdź inne posty napisane przez tomaslfc14