Wyświetl pojedynczy post
cichy_71
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17601
Stary 09.03.2011, 19:28
pff napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś wrzucił, ale jutro jest czat z prezydentem Krakowa:

http://www.krakow.pl/informacje/5561...ezydentem.html

Można się przypomnieć
Cytat:
Czat potrwa godzinę. Połowa czasu będzie poświęcona wyłącznie na sprawy związane z modernizacją Stadionu Wisły.(KS)

Wiedzą że się przypomnimy. Swoją drogą nie spodziewałem się iż Majchrowski będzie miał odwage opowiadać na pytania o stadion, a tu prosze zaskoczenie
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez cichy_71 : 09.03.2011 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując