Ostrowo - między Jastrzębią Górą a Karwią. Mniejsza miejscowość, ale blisko do obu w/w wymienionych - a to już "kurorty". Na plazy idzie miejsce spokojnie znalec nie trzeba sie przewracać na "trzy-cztery".Super smażalnie, sklepy, apteka, pizzerie, jakieś karaoke, disco.
Dla mnie idealne miejsca na odpoczynek, a przy okazji gdzieś wyskoczenie. Do 3miasta jakieś 65km, jeździ "pks" kilkanaście razy dziennie, na Hel, do Władka, do Łeby.
Jakby co mam fajna miejscówkę - nowy budynek, jasne pokoje z łazienkami każdy, TV, kuchnia do użytku, ogródek, grill ect.