Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
4422
09.03.2011, 17:57
osobiście liczę, że na Jagę (2 kwietnia) będzie otwarty cały stadion i system sprzedaży w internecie
herkules
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do herkules
Znajdź inne posty napisane przez herkules