Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 09.03.2011, 17:48
Proud napisał(a):Wyświetl post
Odnoście tematu: Rynek transferowy wg mediów

FraMat, skoro mamy się trzymać tego:


to nie pasuje tam 95% wklejanych linków. Dla mnie to co wrzucił crazykaro jak najbardziej powinno się tam znaleźć. To jest właśnie tamat po to, abyśmy mieli zbiór tego co jest pisane w prasie. Jak sama nazwa tematu wskazuje: "Rynek transferowy wg mediów"

Moim zdaniem trochę sobie sam przeczysz.
Ja tam nic nie wrzucałem tylko pytałem, ale wracając do tego co zostało tam napisan przez FarMata:
Takie artykuły z róznych portali powinny być tam umieszczane gdyż dają one ogólne pojęcie co się dzieje bez konieczności czytania przeróżnych komentarzy forumowiczów którzy zapychają temat o Polityce transferowej.
Odpowiedz cytując