Proud napisał(a):

Odnoście tematu: Rynek transferowy wg mediów
FraMat, skoro mamy się trzymać tego:
to nie pasuje tam 95% wklejanych linków. Dla mnie to co wrzucił crazykaro jak najbardziej powinno się tam znaleźć. To jest właśnie tamat po to, abyśmy mieli zbiór tego co jest pisane w prasie. Jak sama nazwa tematu wskazuje: "Rynek transferowy wg mediów"
Moim zdaniem trochę sobie sam przeczysz.
|
Ja tam nic nie wrzucałem tylko pytałem, ale wracając do tego co zostało tam napisan przez FarMata:
Takie artykuły z róznych portali powinny być tam umieszczane gdyż dają one ogólne pojęcie co się dzieje bez konieczności czytania przeróżnych komentarzy forumowiczów którzy zapychają temat o Polityce transferowej.