Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2440
Stary 09.03.2011, 17:37
Odnoście tematu: Rynek transferowy wg mediów

FraMat, skoro mamy się trzymać tego:
Cytat:
Tu natomiast piszemy o transferach a nie o plotkach na tematy transferowe czy życzeniach jakichś pismaków.
To, że jakaś notka ukazała się w prasie nie znaczy, że pasuje do tematu Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
to nie pasuje tam 95% wklejanych linków. Dla mnie to co wrzucił crazykaro jak najbardziej powinno się tam znaleźć. To jest właśnie tamat po to, abyśmy mieli zbiór tego co jest pisane w prasie. Jak sama nazwa tematu wskazuje: "Rynek transferowy wg mediów"

Moim zdaniem trochę sobie sam przeczysz.
Odpowiedz cytując