Odnoście tematu: Rynek transferowy wg mediów
FraMat, skoro mamy się trzymać tego:
Cytat:
Tu natomiast piszemy o transferach a nie o plotkach na tematy transferowe czy życzeniach jakichś pismaków.
To, że jakaś notka ukazała się w prasie nie znaczy, że pasuje do tematu Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
|
to nie pasuje tam 95% wklejanych linków. Dla mnie to co wrzucił
crazykaro jak najbardziej powinno się tam znaleźć. To jest właśnie tamat po to, abyśmy mieli zbiór tego co jest pisane w prasie. Jak sama nazwa tematu wskazuje: "Rynek transferowy wg
mediów"
Moim zdaniem trochę sobie sam przeczysz.