Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9089
Stary 09.03.2011, 17:27
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
pracowników o jakiejś wiedzy merytorycznej, którzy będą umieli poprowadzić i stworzyć otoczkę,
Az mnie brzuch zaczal bolec jak pomyslalem sobie kto moglby byc tam komentatorem

Kluby moga zaczac mocn otupac nozkami aby Rusko zszedl z wymaganiami finansowymi bo lepsze 300 baniek dla klubow niz jakies ochlapy + wlasny kanal.
Odpowiedz cytując