|
ok.buractwo Piechniczka mnie nie dziwi, bo to burak jak JW i to, ze w PZPN beda sie lizac po f...... tez mnie nie bedzie dziwic.mam pytanie czy jesli odpowiedz PZPN nie bedzie dla nas satysfakcjonujaca, czy mamy instrumenty prawne, aby isc z tym wyzej, czyli bezposrednio do FIFY, bo wierze, ze tam to na sprawe spojrza obiektywnie.Wiem, ze z powodztwa cywilnego mozemy isc do sadu, ale FIFA to FIFA i wtedy byloby glosno i moze sie dziadki opamietaja zanim cos palna glosno nastepnym razem.
edit: normalnie za taka wypowiedz na zachodzie juz gosc podalby sie do dymisji a tu k..... mnie strzela jak chlop bezczelnie sie smieje do kamery, ze ''obiektywne cialo'' stwierdzi kto ma racje.noz k.... scyzoryk mi sie otwiera.....
Ostatnio edytowane przez nh79 : 09.03.2011 o godz. 17:16.
|