Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 09.03.2011, 16:48
QBAS w wydanym przez klub oświadczeniu (zaraz po wypowiedzi Piechniczka) Basałaj zapowiedział, że będą chcieli wejść na drogę sądową. Zobaczymy jak to się skończy.
Odpowiedz cytując