Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21114
Stary 09.03.2011, 16:39
Jaki jest maksymalny czas oczekiwania na dowód osobisty?
Przy składaniu wniosku mówią, że dowód będzie za miesiąc. Minął miesiąc - dowodu nie ma.

La Furia Dell' Est, dzięki.
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 09.03.2011 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując