Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
4417
09.03.2011, 16:30
cartoo
napisał(a):
Co ja
C
i zrobiłem, że się tak napinasz
Gdzie wykazałem brak pokory
? Był temat o kupnie biletów ulgowych bez okazywania legitymacji, podzieliłem się swoją wiedzą i tyle. Ktoś już wcześniej najechał, żebym się pochwalił jeszcze gdzie indziej. Po co te napinki
To źle, że dzielę się swoimi doświadczeniami jak ktoś pyta jak to wygląda z tą legitymacją? Na jakiej podstawie
T
y w ogóle mnie wyzywasz
?
Bo nie ty jestes ....a najważniejszy na świecie! Inni tez mogą zapomnieć... Nie tylko zwykli kibice czytają to forum... Przez takich jak ty, może sie okazać ze będą sprawdzać wszystkim... kumasz to?
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan