Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4417
Stary 09.03.2011, 16:30
cartoo napisał(a):Wyświetl post
Co ja Ci zrobiłem, że się tak napinasz Gdzie wykazałem brak pokory ? Był temat o kupnie biletów ulgowych bez okazywania legitymacji, podzieliłem się swoją wiedzą i tyle. Ktoś już wcześniej najechał, żebym się pochwalił jeszcze gdzie indziej. Po co te napinki To źle, że dzielę się swoimi doświadczeniami jak ktoś pyta jak to wygląda z tą legitymacją? Na jakiej podstawie Ty w ogóle mnie wyzywasz?
Bo nie ty jestes ....a najważniejszy na świecie! Inni tez mogą zapomnieć... Nie tylko zwykli kibice czytają to forum... Przez takich jak ty, może sie okazać ze będą sprawdzać wszystkim... kumasz to?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując