zordon napisał(a):

|
Mam kartę kibica, ale jej dzisiaj nie wziąłem a jestem umówiony z kumplami że dziś kupimy bilety. Nie będzie problemu z kupnem papierowej wersji biletu na ten sam PESEL (nie mam karnetu)?
|
posiadam kartę kibica i dzisiaj znajomy kupił bilet papierowy na moje dane bez żadnego problemu
