Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9084
Stary 09.03.2011, 15:25
Cytat:
No ok. Ale pod tym względem nie różnią się ich transfery od transferów Wisły, czy Legii, które nie dość, że płacą DUŻO więcej klubom od których kupują zawodników, to prowizje managerskie też są stosunkowo wyższe - w końcu prowizja dla managera od kupna zawodnika Dinamo Zagrzeb czy czeskiej Sigmy jest z oczywistych względów wyższa, niż za kupno Kijanskasa z Litwy czy też Kupisza z rezerw Wigan.
Nie różnią się od transferów Wisły, ale budżety różnią się zdecydowanie. Mówiąc że wpompowano kupe kasy miałem na mysli też to jaki poczyniono"postęp" w wydawaniu pieniędzy w stosunku do tego co było kilka lat wstecz jak Jaga grała w 2 lidze(ówczesnej), albo jeszcze nawet w 3 (co bylo wcale nie tak bardzo dawno temu).
Odpowiedz cytując