Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2487
Stary 09.03.2011, 15:24
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Czy są jakieś przesłanki na temat nowego sponsora strategicznego Wisły Basałaj wspominał, że to jest jedno z jego zadań, ale nie znalazłem nigdzie potem wzmianki o jakichś przymiarkach, proponowanych sponsorach etc.
Im mniej osob wie, czy cokolwiek jest robiore w tym kierunki, a szczegolnie z kim i za ile, to tym lepsza oferta dla Wisly Aczkolwiek z tego co pamietam to juz powinien dawno byc...
Odpowiedz cytując