wujekWojtek napisał(a):

Mam pytanie. Czy są jakieś przesłanki na temat nowego sponsora strategicznego Wisły Basałaj wspominał, że to jest jedno z jego zadań, ale nie znalazłem nigdzie potem wzmianki o jakichś przymiarkach, proponowanych sponsorach etc.
|
Im mniej osob wie, czy cokolwiek jest robiore w tym kierunki, a szczegolnie z kim i za ile, to tym lepsza oferta dla Wisly

Aczkolwiek z tego co pamietam to juz powinien dawno byc...