wujekWojtek napisał(a):

Mam pytanie. Czy są jakieś przesłanki na temat nowego sponsora strategicznego Wisły Basałaj wspominał, że to jest jedno z jego zadań, ale nie znalazłem nigdzie potem wzmianki o jakichś przymiarkach, proponowanych sponsorach etc.
|
po pierwsze to cos wspominał o lecie,po drugie nie sądzisz chyba,że jak prowadzi jakieś rozmowy to Ty i reszta forum będzie o tym informowani jako pierwsi?