Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2486
Stary 09.03.2011, 15:22
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Czy są jakieś przesłanki na temat nowego sponsora strategicznego Wisły Basałaj wspominał, że to jest jedno z jego zadań, ale nie znalazłem nigdzie potem wzmianki o jakichś przymiarkach, proponowanych sponsorach etc.
po pierwsze to cos wspominał o lecie,po drugie nie sądzisz chyba,że jak prowadzi jakieś rozmowy to Ty i reszta forum będzie o tym informowani jako pierwsi?
Ostatnio edytowane przez picasso : 09.03.2011 o godz. 15:32.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując