Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bofff
Member
Od: 10.2007
Offline
#
9079
09.03.2011, 14:52
jeszcze reklamodawcy w TV, to więcej niż abonament, jeśli abonamenty to 50-75 mln rocznie to z reklam pewnie drugie tyle.
bofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bofff
Znajdź inne posty napisane przez bofff