|
@gris dzięki
Dzwoniłem i faktycznie trzeba mieć kartę kibica, już nie mogę kupić normalnego biletu na mój PESEL... Bez sensu, mieszkam po drugiej stronie miasta i teraz kumpel, który mieszka bliżej nie będzie mi mógł kupić biletu. Trzeba będzie ze znajomymi w podobnej sytuacji robić konferencje kto kiedy ma czas żeby się zgrać o tej samej porze pod stadionem... dramat.
Mam nadzieję, że chociaż sprzedaż biletów przez internet ktoś z głową rozwiąże. Chociaż i tak wątpię, zeby przewidziano sytuacje gdy grupka znajomych chce kupić bilety obok siebie - na różne karty kibica lub w "mieszanym" towarzystwie (niektórzy bez kart kibica).
Nie zachęca taka sytuacja, żebym namawiał kumpli do wyrobienia karty bo póki co to ja wyszedłem na frajera :/
|