emj10 napisał(a):

Fakt vs. GW - kto ma rację
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,92...sprzedana.html
Ja sam jestem dość sceptyczny co do tego kanału ekstraklasowego. Po prostu wydaje mi się ze zapowiedzi jako nagle mase ludzi zacznie wykupywać tą opcje za te 15 zł to troszkę pobożne życzenia. Pewnie liga zyskała by więcej odbiorców, ale na tyle aby utrzymywać kanał tv i przekazywać klubom 100-150mln rocznie? Nie sądzę.