Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9078
Stary 09.03.2011, 14:20
emj10 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Eks...002,1,381.html
http://www.fakt.pl/Nowa-stacja-pokaz...y,98053,1.html

i w kilku innych, a na forach można poczytać inne przecieki.
Fakt vs. GW - kto ma rację
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,92...sprzedana.html

Ja sam jestem dość sceptyczny co do tego kanału ekstraklasowego. Po prostu wydaje mi się ze zapowiedzi jako nagle mase ludzi zacznie wykupywać tą opcje za te 15 zł to troszkę pobożne życzenia. Pewnie liga zyskała by więcej odbiorców, ale na tyle aby utrzymywać kanał tv i przekazywać klubom 100-150mln rocznie? Nie sądzę.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując