dynek.pl napisał(a):

A co bylo fajnego w pucharze ekstraklasy
|
Dodatkowe spotkania, które były szansą na zgranie lub wprowadzenie graczy z Młodej Ekstraklasy lub np. stosowanie nowych rozwiązań taktycznych. Poza tym na Pucharze Ekstraklasy na trybunach zawsze była najlepsza zabawa - kto chodził ten wie. No i
last but not least po frekwencji było widać, kto ma najwierniejszych kibiców...