Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9077
Stary 09.03.2011, 14:12
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A co bylo fajnego w pucharze ekstraklasy
Dodatkowe spotkania, które były szansą na zgranie lub wprowadzenie graczy z Młodej Ekstraklasy lub np. stosowanie nowych rozwiązań taktycznych. Poza tym na Pucharze Ekstraklasy na trybunach zawsze była najlepsza zabawa - kto chodził ten wie. No i last but not least po frekwencji było widać, kto ma najwierniejszych kibiców...
rrr
Odpowiedz cytując