Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9076
Stary 09.03.2011, 14:11
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca. Jaga też kupowała zawodników, a prowizje menedżerskie kosztują. Więc pewnie różnica z powiedzmy ostatnich 3 lat nie byłaby taka kolosalna...
Jest kolosalna, przecież Wisła tak samo płaciła prowizje, a Jaga na zawodników wydawała grosze - chyba ani razu nie przekroczyli sumy 300.000 euro. Inna sprawa, że Wisła też za ładną kasę sprzedawała zawodników za granicę, podczas gdy Jaga chyba pierwszy raz pozbyła się jednego ze swoich kluczowych piłkarzy. Stąd nakłady Wisły musiałby być analogicznie większe do Jagiellonii.

grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze jest, że mamy lidera w Krakowie i mam nadzieję, że to do końca sezonu się nie zmieni!
Do końca to trudno powiedzieć, ale myślę, że po ostatniej kolejce Wisła będzie na czele, bo Wisła jest drużyną o najlepszej umiejętności punktowania w meczach ligowych. Legia gra dobrze, ale czuję w kościach, że oni będą bardziej chimeryczni.
Odpowiedz cytując