rw88 napisał(a):

Już tłumaczę. Taki sam jest sens Twojej wypowiedzi, że Wisła oprócz dwóch ostatnich okienek nie wydawała wiele na transfery, jak powiedzenia, że Lech oprócz trzech ostatnich sezonów nie osiągnął nic w pucharach, albo sięgając głębiej, Polska reprezentacja prócz tych kilkunastu porażek w ostatnich latach byłaby wysoko w rankingu FIFA. A Barcelona, strzelając wczoraj dwie bramki mniej odpadła by z CL.
Wycinasz sobie fakt, że Wisła w aktualnym sezonie wydała sporo kasy na transfery i porównujesz to do całości wydanej kasy na transfery przez Jagę - czy tylko ja widzę, że taka logika nie ma sensu? Tym bardziej, że mówimy o obu klubach w kontekście ich pozycji w tabeli w tym, aktualnym sezonie.
|
Nie do końca. Jaga też kupowała zawodników, a prowizje menedżerskie kosztują. Więc pewnie różnica z powiedzmy ostatnich 3 lat nie byłaby taka kolosalna... Najważniejsze jest, że mamy lidera w Krakowie i mam nadzieję, że to do końca sezonu się nie zmieni

!