Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9075
Stary 09.03.2011, 13:58
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Już tłumaczę. Taki sam jest sens Twojej wypowiedzi, że Wisła oprócz dwóch ostatnich okienek nie wydawała wiele na transfery, jak powiedzenia, że Lech oprócz trzech ostatnich sezonów nie osiągnął nic w pucharach, albo sięgając głębiej, Polska reprezentacja prócz tych kilkunastu porażek w ostatnich latach byłaby wysoko w rankingu FIFA. A Barcelona, strzelając wczoraj dwie bramki mniej odpadła by z CL.

Wycinasz sobie fakt, że Wisła w aktualnym sezonie wydała sporo kasy na transfery i porównujesz to do całości wydanej kasy na transfery przez Jagę - czy tylko ja widzę, że taka logika nie ma sensu? Tym bardziej, że mówimy o obu klubach w kontekście ich pozycji w tabeli w tym, aktualnym sezonie.
Nie do końca. Jaga też kupowała zawodników, a prowizje menedżerskie kosztują. Więc pewnie różnica z powiedzmy ostatnich 3 lat nie byłaby taka kolosalna... Najważniejsze jest, że mamy lidera w Krakowie i mam nadzieję, że to do końca sezonu się nie zmieni!
Odpowiedz cytując