dynek.pl napisał(a):

To sa bajki panow z ekstraklasy, ktorzy przez 3 lata nie byli w stanie znalezc sponsora tytularnego.
Nie jestem ekspertem ale 3-4 miesiaca to za malo na uruchomienie takiego kanalu oczywiscie przy
zalozeniu, ze ma docierac do tylu odbiorcow ilu oni szacuja.
|
Tyle że C+ też zleca realizacje transmisji jakiejś tam firmie, o ile się nie mylę. A na organizację studia, redakcji itd. spokojnie wystarczy taki okres czasu. Inna sprawa to to, czy zdążą sprzedać ten kanał dla takiej ilości odbiorców w tym czasie i tutaj się zgadzam. To akurat zajęłoby trochę czasu. Ale też na pewno potencjalna klienteria takiego kanału byłaby dużo większa, niż na samym C+.
dynek.pl napisał(a):

A co bylo fajnego w pucharze ekstraklasy
|
Po prostu więcej spotkań w nogach dla naszych kopaczy i szansa na pokazywanie się trenerowi dla rezerwowych. Plusy tutaj są pod względem sportowym głównie, bo prestiż takich rozgrywek nie byłby zapewne wielki.