Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9070
Stary 09.03.2011, 13:32
C+ może ta zmiana wyjść na dobre. Zamiast ogórek ekstraklasy wezmą np Bundeslige i będa mieli większość dobrych lig więc dla pasjonatów futbolu będzie to kanał jak znalazł.
..
Odpowiedz cytując