Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9067
Stary 09.03.2011, 12:57
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Pare meczow do konca sezonu a probierz sprowadza gracza ktory MOZE zaskoczy? Tu trzeba bylo brac gotowca, nawet kosztem jakiegos kredytu z PKO, mistrza nie zdobywa sie przeciez co sezon a tu byla taka szansa!
Każdy sprowadzony zawodnik jest z grona tych, którzy może zaskoczą, nigdy nie ma pewności i nie istnieje coś takiego jak "gotowiec". Poza tym granie na kredytach jeszcze nikomu na dobre nie wyszło, Górnik do tej pory spłaca to, co wydał przed wiosną, kiedy spadł z ligi. Nie jest powiedziane, że wydaliby tą kasę na kogoś, kto się z pewnością sprawdzi. Osobiście bardzo podoba mi się taka polityka równoważnego rozwoju, a nie budowaniem na hurra, a potem jak nie wyjdzie, to trzeba pół składu sprzedać, żeby załatać dziurę budżetową i koło się zamyka.

Będą mieli stadion, będzie dobra gra, to łatwiej będzie o podniesienie budżetu, sponsorów i wtedy dopiero będą mogli poważnie myśleć o wzmocnieniach składu . Na razie o mistrza powalczyć mogą, ale na jego zdobycie musu nie mają.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 09.03.2011 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując