Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17599
Stary 09.03.2011, 12:47
pff napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś wrzucił, ale jutro jest czat z prezydentem Krakowa:

http://www.krakow.pl/informacje/5561...ezydentem.html

Można się przypomnieć
Nie można. Nie przepuszczą żadnych "niewygodnych" pytań o stadion.
Odpowiedz cytując