|
O11:30 był umiarkowana? Może JUŻ umiarkowana. Od 10:30 ustawiło sie ok 60 osób. Ja brałem karnety i bilety dla znajomych więc niech średnio każdy weźmie 2 to nie wiem cyz tak znowu na G będzie do wieczora miejsce. Na E także sporo chętnych! Szykuje sie komplet.
|