Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4404
Stary 09.03.2011, 12:27
O11:30 był umiarkowana? Może JUŻ umiarkowana. Od 10:30 ustawiło sie ok 60 osób. Ja brałem karnety i bilety dla znajomych więc niech średnio każdy weźmie 2 to nie wiem cyz tak znowu na G będzie do wieczora miejsce. Na E także sporo chętnych! Szykuje sie komplet.
Odpowiedz cytując