Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4402
Stary 09.03.2011, 12:08
sokol1366 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebny jeden bilet na G pilne, kontakt na priv
A ruszyc dupy do kas to sie nie chce ? Moze jeszcze zawiezc na stadion i kielbaske kupic ?

Co za pokemony
Odpowiedz cytując