Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9058
Stary 09.03.2011, 11:33
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Raczej jest to około 20 mln zł. Takie zarobki o jakich piszesz może mieć co najwyżej dwóch zawodników (Frankowski i Grzelak), ale na pewno pensje dla zawodników pochłaniają ogromną część budżetu. Z drugiej strony transfery do klubu są zazwyczaj bezgotówkowe, więc w tej kwestii Jagiellonia ma bardzo małe wydatki.
A co ma do tego budżet? Wisła za to przez ostatnie lata tyle na transfery wydała (pomijajac 2 ostatnie okienka), że szok. Opowiadasz, że Jagiellonia ma najlepszą obronę (co zweryfikował WKS), śmiejesz się z naszych napastników, a prawda jest taka, że to Wy gracie kaszanę jakich mało. Odszedł Grosicki, skonczyła się gra.
Odpowiedz cytując