Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17597
Stary 09.03.2011, 10:57
Nie wiem czy ktoś wrzucił, ale jutro jest czat z prezydentem Krakowa:

http://www.krakow.pl/informacje/5561...ezydentem.html

Można się przypomnieć
Odpowiedz cytując