Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
17597
09.03.2011, 10:57
Nie wiem czy ktoś wrzucił, ale jutro jest czat z prezydentem Krakowa:
http://www.krakow.pl/informacje/5561...ezydentem.html
Można się przypomnieć
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff