emj10 napisał(a):

A co on tego nie wie? Wydaje mi się, że wie to doskonale, a tylko w mediach udaje że nic się nie stało. On na pewno nie chciał, aby Grosicki odszedł.
|
Różnie z tym może być. Porównanie abstrakcyjne, ale Piechniczek tez jest trenerem, i co nie jest oderwany od rzeczywistości i nie patrzy dalej niż czubek swojego nosa.
Gdzieś był wywiad z Grosickim, gdzie mówił że Probierz ani razu nie zainteresował się kwestią jego odejścia z Białego. Probierz chciał na siłę pokazać że poradzi sobie bez Grosickiego i nawet bez Frankowskiego sadzając go na ławce. Wyszło jak wyszło i kto wie co mu tam w głowie teraz siedzi. Jak dla mnie Jaga przegrała w tym momencie walkę o MP.