...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Probierz połapie się że jednak błędem było pozbywanie się Grosika.
|
A co on tego nie wie? Wydaje mi się, że wie to doskonale, a tylko w mediach udaje że nic się nie stało. On na pewno nie chciał, aby Grosicki odszedł.
Pisałem już dawno o tym jakie znaczenie dla siły ofensywnej Jagi miał ten zawodnik, który właśnie w takim meczu jak wczoraj mógł zrobić akcję na miarę 3 punktów i wygrać przegrany mecz. Kupisz i Essomba to już nie ta para kaloszy.