|
Takich jednosezonowych wyskokow jak teraz ma Jaga to w historii bylo sporo. Ze przypomne tylko niedawno ŁKS oraz Polonie Warszawa. Jaga zalatwila sie sama sprzedajac grosickiego, no ale czego wymagac od dzialaczy z prowincji, oni jeszcze nie umieja robic duzego futbolu, mysla tylko 3 dni do przodu aby kasa sie zgadzala.
|