Temat: Ekstraklasa
Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9041
Stary 09.03.2011, 09:05
Takich jednosezonowych wyskokow jak teraz ma Jaga to w historii bylo sporo. Ze przypomne tylko niedawno ŁKS oraz Polonie Warszawa. Jaga zalatwila sie sama sprzedajac grosickiego, no ale czego wymagac od dzialaczy z prowincji, oni jeszcze nie umieja robic duzego futbolu, mysla tylko 3 dni do przodu aby kasa sie zgadzala.
Odpowiedz cytuj±c