Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 09.03.2011, 01:35
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Może i człowiek ma coś zakodowane ale jest jednak jedyną istotą która ma śwadomość, możliwość podejmowania świadomej decyzji i opanowania pierwotnego instynktu, wieć nie musi ulegać instynktowi jak zwierzę. To tak jakbyś gwałcicieli chciał usprawiedliwiać tym że mają zakodowaną potrzebe rozmnażania.
Czyli jednak nie do końca jest tak że człowiek podlega zakodowanemu imperatywowi. Człowiek wybiera co chce robić a potem za to odpowiada.
Dokładnie! Każdy czlowiek, który nie chce słuchać bluzgów ignoruje je. Kazdy kto nie chce się napierdalać unika napierdalania... Każdy ma swiadomość, ale większość nie potrafi z niej korzystać, wtedy szuka róznego rodzaju przwodników, którzy narzucą własny tok myślenia i będą starać się tą jednostkę tak bardzo ukierunkowywać i nią manipulować, żeby mieć jak największe korzyści...
Twoje porównanie z gwałcicielami(wg twojej teorii) jest pozbawione sensu

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Twierdzisz że nie da się kibicować bez bluzgów?
Pierwsze słysze, żeby w Anglii było kulturalnie i wystawnie... Lubisz przewodników? Czy masz świadomość?
Ostatnio edytowane przez regan : 09.03.2011 o godz. 01:51.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując