Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9029
Stary 08.03.2011, 23:26
Też bym się nie zapędzał z wnioskami jeszcze. Liga faktycznie zaczyna przypominać "normę", ale to były dwie kolejki, w której Wisła i Lech z Arką wygrane wymęczyły, tak jak Legia wymęczyła remis z Cracovią.
Legionista
Odpowiedz cytując