Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9024
Stary 08.03.2011, 22:56
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oj co ja widzę, kolejny remis Probierza i opuszczenie fotela lidera. Zaskoczenie? niekoniecznie. Bez Grosickiego i Frankowskiego ten zespół traci 70 procent. Probierz uwierzył swego czasu,że jest dobrym trenerem, ktoś se jaja z niego zrobiłgość uwierzył w to,że bez Grosika może zdziałać. Dwa,trzy mecze i za Legią będą.

Dla mnie też nie ma tu wielkiego zaskoczenia. I tak powalczyli chyba ponad stan, osobiście myślałem (i pisałem o tym) że pękną szybciej... Wszystko jednak zaczyna sie ładnie układać - Wisła, Legia, nawet Lech za miesiąc może być koło podium. Z drugiej strony Korona / Lechia / GKS wracają gdzie ich miejsce (choć pamiętam napinke pewnego Lechisty w moją stronę swego czasu, oj pamiętam ). NIe ten potencjał na dłuższą metę.
Odpowiedz cytując