Marszałek napisał(a):

Oj co ja widzę, kolejny remis Probierza i opuszczenie fotela lidera. Zaskoczenie? niekoniecznie. Bez Grosickiego i Frankowskiego ten zespół traci 70 procent. Probierz uwierzył swego czasu,że jest dobrym trenerem, ktoś se jaja z niego zrobił gość uwierzył w to,że bez Grosika może zdziałać. Dwa,trzy mecze i za Legią będą.
|
Dla mnie też nie ma tu wielkiego zaskoczenia. I tak powalczyli chyba ponad stan, osobiście myślałem (i pisałem o tym) że pękną szybciej... Wszystko jednak zaczyna sie ładnie układać - Wisła, Legia, nawet Lech za miesiąc może być koło podium. Z drugiej strony Korona / Lechia / GKS wracają gdzie ich miejsce (choć pamiętam napinke pewnego Lechisty w moją stronę swego czasu, oj pamiętam

). NIe ten potencjał na dłuższą metę.