Proud napisał(a):

Nie Siejewicz wtedy sędziował?
Wydawało mi się, że Siejewicz, ale mogę się mylić.
Edit: No to się myliłem.
Macie rację Panowie
|
Małek sędziował, tak samo jak nasz przegrany mecz w PP z Lechem w Krakowie po bramce Lewandowskiego i przyjęciu przez niego piłki ręką. To także pan Małek sędziował
To ten mecz
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=606476