Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9021
Stary 08.03.2011, 22:00
Proud napisał(a):Wyświetl post
Nie Siejewicz wtedy sędziował?

Wydawało mi się, że Siejewicz, ale mogę się mylić.

Edit: No to się myliłem.
Macie rację Panowie
Małek sędziował, tak samo jak nasz przegrany mecz w PP z Lechem w Krakowie po bramce Lewandowskiego i przyjęciu przez niego piłki ręką. To także pan Małek sędziował

To ten mecz
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=606476
Ostatnio edytowane przez John1906 : 08.03.2011 o godz. 22:03.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując