Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9018
Stary 08.03.2011, 21:55
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ja takie zastrzeżenia mam już od 2007 r i meczu z Zagłębiem w Krakowie (0-0) .
Nie Siejewicz wtedy sędziował?

Wydawało mi się, że Siejewicz, ale mogę się mylić.

Edit: No to się myliłem.
Macie rację Panowie
Ostatnio edytowane przez Proud : 08.03.2011 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując