Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9013
Stary 08.03.2011, 21:43
Moim zdaniem brakuje Grosickiego. Co tu duzo mowic, chłop gral za dwoch, robil tyle wiatru z przodu ze sie linia defensywna rywala gubiła i wtedy mogla to wykorzystac reszta kolegow Grosika. Teraz juz nikt nie biega 2 razy szybciej w druzynie Jagi od rywali, juz nikt nie przejdzie 1 czy 2 zawodnikow bez problemow. Juz nie ma komu Franek zagrac prostopadlej pilki czy takiej ze rzuci pilke na wolne pole a Grosicki i tak z polowy boiska dobiegnie predzej jak obroncy rywali. Moze i Jaga jest slabiej przygotowana ale ja tam uwazam ze taki pilkarz tory potrafi zrobic przewage jest wart tyle co pozostala 10 na boisku. Teraz nie ma kto robic tej przewagi i nie ma jak gola strzelic reszta. Jaga w 3 meczach w tej rundzie strzela 0 bramek z akcji, 1 z karnego i to dyskusyjnego.
Myslalem ze Jaga bedzie wygrywac u siebie a Mistrza straci na wyjazdach ale widac ze nawet u siebie beda teraz miec problemy z lepszymi ekipami.

Ten napastnik Slaska Glikiewicz to slabizna. Wcale niewidoczny, bezproduktywny.

Lidera mamy!!
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując