skeba napisał(a):

|
Trzeba umieć znaleźć się na boisku. Taki Franek z 0/5 sytuacji potrafi strzelić bramkę, ale mam nadzieję, że Genkov w końcu ruszy z kopytem i coś ustrzeli albo niech asystuje przynajmniej
|
Mam nadzieję, że chodziło Ci o pół sytuacji... 0/5 to wciąż zero.
Genkow niech się zgra z drużyną, jest sam na szpicy więc nie jest mu łatwo.