|
Mam pytania do Was, Wiślacy. Czy murawa w Krakowie jest w dobrym stanie (będzie w sobotę?) i jak u Was sytuacja kadrowa. Ktoś pauzuje, leczy urazy?
O przewidywania co do sobotniego meczu nie będę pisał, wiadomo, że każdy sercem jest za swoją drużyną. Z góry dzięki za odpowiedź.
|