Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4392
Stary 08.03.2011, 21:28
Daję inforamcję dla tych co nie zaglądają na oficjalną że zostało 500 biletów na trybunę G
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trybune_g/
Odpowiedz cytując