Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
Od: 04.2007
Offline
#
4392
08.03.2011, 21:28
Daję inforamcję dla tych co nie zaglądają na oficjalną że zostało 500 biletów na trybunę G
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trybune_g/
Siemens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemens
Znajdź inne posty napisane przez Siemens