|
Co do meczu Jagiellonii to Grosicki niewiele by tu pomógł, bo cały zespół zagrał słabo. Tak jak Probierz świetnie trafił z formą na początku sezonu, tak widać że w tę rundę Jagiellonia weszła słabo, co z mojej perspektywy jest bardzo złą informacją bo na początku mamy same ciężkie mecze.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.03.2011 o godz. 21:33.
|