Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9007
Stary 08.03.2011, 20:46
Chwilowo tabela wiosenna wygląda tak:



Widać, że w ciągu dwóch spotkań tabela się już trochę rozciągnęła. Wisła z Amiką odskoczyły od strefy spadkowej o 6 oczek, a strefa spadkowa pozostała tam gdzie była.
Odpowiedz cytując