Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
9006
08.03.2011, 20:42
Jeszcze jest za dużo kolejek do końca ,żeby być pewnym co będzie. Jagiellonia może się odrodzić ale nie musi. Śląsk nie przegrał meczu za kadencji Lenczyka ,co ciekawe w weekend graja z Legia w Warszawie.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82