Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9006
Stary 08.03.2011, 20:42
Jeszcze jest za dużo kolejek do końca ,żeby być pewnym co będzie. Jagiellonia może się odrodzić ale nie musi. Śląsk nie przegrał meczu za kadencji Lenczyka ,co ciekawe w weekend graja z Legia w Warszawie.
Odpowiedz cytując