glazik napisał(a):

i tak dobrze ze nie miszcz... Ślask pokazal ze zasłóguje na wiecej niz srodek tabeli..
|
Kurcze, jak się nabijacie z cudzych błędów, to wypadało by nie robić swoich...
Śląsk gra ok, ale bez przesady z tym czubem tabeli - to zespół który zdobył na starcie rundy 2 pkt, grając min. u siebie z ostatnią Cracovią. Dla każdego z zespołów z czołówki taki wynik byłby katastrofą - vide Jaga.