Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9003
Stary 08.03.2011, 20:35
glazik napisał(a):Wyświetl post
i tak dobrze ze nie miszcz... Ślask pokazal ze zasłóguje na wiecej niz srodek tabeli..
Kurcze, jak się nabijacie z cudzych błędów, to wypadało by nie robić swoich...

Śląsk gra ok, ale bez przesady z tym czubem tabeli - to zespół który zdobył na starcie rundy 2 pkt, grając min. u siebie z ostatnią Cracovią. Dla każdego z zespołów z czołówki taki wynik byłby katastrofą - vide Jaga.
Powód: braci się nie traci
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.03.2011 o godz. 21:35.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując