zim zum napisał(a):

Z jednej strony mówisz żeby nie oceniać, że Genkov słaby po 2 meczach,
|
Uwierz mi nigdzie nie napisałem, że Genkov grał słabo w tych dwóch meczach, także to twoja opinia, a nie moja.
Genkov potrafi grać w piłkę i to po tych dwóch meczach można to śmiało powiedzieć.