Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8997
Stary 08.03.2011, 20:20
Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą grę Śląska. Przemyślane akcje, szybkie podania, piłka bardzo ładnie chodząca od zawodnika do zawodnika. Miło się to oglądało. Naprawdę szkoda 3 pkt, bo dziś należały się WKS-owi bez dwóch zdań.

A co do Jagiellonii - przypomina mi Wisłę z zeszłego sezonu. Identyczne trwonienie przewagi od samego startu. Probierz będzie musiał trochę zejść na ziemię (i bardzo dobrze, bo akurat jest to jeden z najbardziej denerwujących trenerów w ekstraklasie).
Odpowiedz cytując