|
Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą grę Śląska. Przemyślane akcje, szybkie podania, piłka bardzo ładnie chodząca od zawodnika do zawodnika. Miło się to oglądało. Naprawdę szkoda 3 pkt, bo dziś należały się WKS-owi bez dwóch zdań.
A co do Jagiellonii - przypomina mi Wisłę z zeszłego sezonu. Identyczne trwonienie przewagi od samego startu. Probierz będzie musiał trochę zejść na ziemię (i bardzo dobrze, bo akurat jest to jeden z najbardziej denerwujących trenerów w ekstraklasie).
|