Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8996
Stary 08.03.2011, 20:16
Jak dla mnie to karny bardzo naciągany. Podstawy do podyktowania niby były ale w meczu jest mnóstwo takich sytuacji, a gwizdek sędziego milczy,
Tak czy siak mamy lidera
Odpowiedz cytując