Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8995
Stary 08.03.2011, 20:16
Zdecydowanie Śląsk powinien był to wygrać, w zasadzie wszyscy w Jagiellonii zagrali od przeciętnie do fatalnie. Szkoda, że Jagiellonia więcej punktów nie straciła, ale wygląda na to, że jednak Ci co twierdzili kategorycznymi głosami, że Jaga nie spuchnie (w tym ja) gadali głupoty Zobaczymy co będzie dalej.

Śląsk w sumie trudno ocenić, bardzo szybko, dynamicznie, ale mieli bardzo dużo miejsca, Jaga poza zrywami i końcówką jakby w ogóle nie chciała ze Śląskiem walczyć.
Legionista
Odpowiedz cytując