|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline
|
#8989

08.03.2011, 20:14
|
wolfy napisał(a): 
|
To jak wyglądałaby piłka, gdyby dyktowano jedenastki za każde przekroczenie przepisów w polu karnym? Przepisy w piłkę są dla ludzi mądrych, gdyby stosować je z aptekarską precyzją futbol przestałby być grą kontaktową.
|
byloby więcej goli 
|
|